Dzien roku: 328    11-25-2014
Witajcie
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 16:31

Panorama MierzęciceWitamy na stronie Panorama Obywatelska Mierzęcice. Jest to nowy i co istotne, niezależny portal, którego głównym celem jest bieżące informowanie o funkcjonowaniu i działaniach miejscowego samorządu.

Zaletą  naszej strony jest to, że każdy będzie mógł  skomentować pojawiające się tutaj informacje. W związku z możliwością komentowania artykułów, już teraz prosimy, aby komentarze nie zawierały elementów wulgarnych i obraźliwych. Jesteśmy głęboko przekonani, iż ten serwis przyczyni się do poprawy życia mieszkańców, gdyż będziemy wskazywać potrzeby i oczekiwania osób mieszkających na terenie Gminy Mierzęcice, a także informować o działaniach, również tych mało przyjemnych i nie popularnych, podejmowanych przez naszych włodarzy.


Tak więc zapraszamy do korzystania z serwisu i czynnego uczestniczenia w życiu gminy. Dzięki naszej aktywności jest możliwe właściwsze funkcjonowanie samorządu lokalnego. Samorządność to aktywność. Nie bądźmy obojętni na otaczającą nas rzeczywistość.


ZAPRASZAMY, BĄDŹ STAŁYM GOŚCIEM STRONY
WWW. PANORAMA OBYWATELSKA MIERZECICE
PRZEKAŻ INFORMACJE O STRONIE INNYM.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież